Domy i mieszkania na sprzedaż Teofilów Przemysłowy

Porównaj 1 364 nieruchomości na sprzedaż na osiedlu Teofilów Przemysłowy — średnia cena to 364 200 zł, a ceny sięgają od 189 000 zł do 599 000 zł.

1344 nieruchomości na sprzedaż w okolicach osiedla Teofilów Przemysłowy

Średnia cena 364 200 zł cena sprzedaży
Przedział cen 189 000–599 000 zł od najniższej do najwyższej
Średnia powierzchnia 40 m² na nieruchomość
Cena za m² 9 105 zł/m² średnio

Co jest na sprzedaż

20 łącznie
100% mieszkania
  • Mieszkania 100,0%
    20 nieruchomości

Ile pokoi

20 łącznie
55% 2 pokoje
  • 1 pokój 25,0%
    5 nieruchomości
  • 2 pokoje 55,0%
    11 nieruchomości
  • 3 pokoje 20,0%
    4 nieruchomości

Przedziały cenowe

20 łącznie
  • 185 000–230 000 zł 25,0%
    5 nieruchomości
  • 315 000–320 000 zł 20,0%
    4 nieruchomości
  • 330 000–370 000 zł 15,0%
    3 nieruchomości
  • 380 000–455 000 zł 20,0%
    4 nieruchomości
  • 580 000–600 000 zł 20,0%
    4 nieruchomości

Przedziały powierzchni

20 łącznie
  • 20–30 m² 25,0%
    5 nieruchomości
  • 30–40 m² 30,0%
    6 nieruchomości
  • 40–50 m² 35,0%
    7 nieruchomości
  • 50–60 m² 10,0%
    2 nieruchomości
Obliczenia na podstawie nieruchomości aktualnie dostępnych na rynku. Zaktualizowano w październiku 2026

Dostępne oferty na sprzedaż na osiedlu Teofilów Przemysłowy to 1 364 nieruchomości. Pod względem powierzchni mieszkania mają średnio 40 m² (9 105 zł/m²).

Mieszkania 2-pokojowe przeważają, wyprzedzając opcje 1- i 3-pokojowe.

W 2018 roku 9 mieszkań zmieniło właściciela na osiedlu Teofilów Przemysłowy, przy medianie ceny 343 000 zł — tak wynika z rejestru cen transakcyjnych RCiWN. Mediana ceny za metr kwadratowy: 5 257 zł.

Mediana ceny sprzedaży 343 000 zł 2018
Mediana ceny za m² 5 257 zł/m² 2018
Zarejestrowane sprzedaże 9 2018
Wobec mediany dzielnicy +75,9% Bałuty: 195 000 zł
Wobec mediany krajowej +43,8% Polska: 238 520 zł

Statystyki dla osiedla Teofilów Przemysłowy obejmują lokale mieszkalne: dla wszystkich transakcji w tym obszarze rejestr cen nie zawiera jeszcze danych o budynkach, więc sprzedaże domów nie są wyodrębnione. Mediana ceny mieszkania to 343 000 zł, czyli 5 257 zł/m², w obserwowanym przedziale od 173 000 zł do 425 000 zł.

Większość sprzedanych nieruchomości kosztowała od 100 000 zł do 420 000 zł (około 74% rynku).

Wśród mieszkań najczęściej sprzedawano lokale trzyizbowe, przed lokalami dwuizbowymi i lokalami czteroizbowymi. Mediana powierzchni użytkowej wynosi około 63,8 m².

Te poziomy cen plasują lokalny rynek wyraźnie powyżej typowych punktów odniesienia: lokalna mediana przewyższa medianę dzielnicy (Bałuty: 195 000 zł) o 75,9%, a medianę krajową (238 520 zł) przewyższa o 43,8%.

Jak zmieniały się ceny nieruchomości osiedla Teofilów Przemysłowy rok po roku

Rok Sprzedaże Mediana ceny Zmiana r/r Mediana za m²
2026* 2 263 000 zł — 6 384 zł/m²
2018 9 343 000 zł +226,7% 5 257 zł/m²
2017 3 105 000 zł +8,2% 3 427 zł/m²
2016 1 97 000 zł -25,4% 2 628 zł/m²
2015 1 130 000 zł — 2 594 zł/m²
2013 1 115 000 zł -22,3% 3 262 zł/m²
2012 1 148 000 zł — 3 030 zł/m²
2010 1 146 000 zł — 4 142 zł/m²

* 2026: rok bieżący, dane do 17.08.2026.

Teofilów Przemysłowy: ile trzeba przygotować na mieszkanie

Rodzaj nieruchomości Mieszkania (2018)
Sprzedaże 9
Mediana ceny 343 000 zł
Cena za m² 5 257 zł/m²
Mediana powierzchni 63,8 m²
Typowy przedział 173 000 –
425 000 zł

Przedziały cen sprzedanych nieruchomości na osiedlu Teofilów Przemysłowy

Rozkład obliczony na podstawie 19 transakcji (2010–2025)
Przedział cenyUdział sprzedaży
Poniżej 100 000 zł 10,5%
100 000 – 150 000 zł 26,3%
150 000 – 330 000 zł 31,6%
330 000 – 420 000 zł 15,8%
Powyżej 420 000 zł 15,8%

Ceny za metr kwadratowy mieszkań na osiedlu Teofilów Przemysłowy

Rozkład ceny za m² na podstawie 19 sprzedaży mieszkań (2010–2025)
Cena za m²Udział sprzedaży
Poniżej 2 600 zł/m² 10,5%
2 600 – 3 400 zł/m² 15,8%
3 400 – 5 300 zł/m² 42,1%
5 300 – 5 600 zł/m² 21,1%
Powyżej 5 600 zł/m² 10,5%

Powierzchnie sprzedanych nieruchomości na osiedlu Teofilów Przemysłowy

Powierzchnia użytkowa sprzedanych lokali (2010–2025)
Powierzchnia użytkowaUdział sprzedaży
Poniżej 32 m² 15,8%
32 – 37 m² 15,8%
37 – 62 m² 36,8%
62 – 81 m² 26,3%
Powyżej 81 m² 5,3%

Od kawalerki po duże mieszkanie: cena według liczby izb

Teofilów Przemysłowy: mieszkania sprzedane w latach 2010–2025; izby liczone według ewidencji (pokoje z kuchnią)
Liczba izb Udział sprzedaży Mediana ceny Średnia za m²
2 izby 33,3% 150 500 zł 4 596 zł/m²
3 izby 50% 189 900 zł 3 781 zł/m²
4 izby 16,7% 425 000 zł 5 237 zł/m²

Obręby ewidencyjne z największą liczbą transakcji na osiedlu Teofilów Przemysłowy

Obręby z co najmniej 3 transakcjami w latach 2010–2025
Obręb Transakcje Mediana (mieszkania) Działki zł/m²
B-3 53 — 97 zł/m²
B-32 32 — 346 zł/m²
B-35 27 — 118 zł/m²
B-33 19 — 145 zł/m²
B-34 17 — 111 zł/m²

Ceny działek na osiedlu Teofilów Przemysłowy: grunty budowlane, rolne i leśne

Działki niezabudowane sprzedane w latach 2010–2025 (sprzedaż wolnorynkowa, pełna własność)
Rodzaj gruntu Sprzedaże Mediana zł/m² Mediana ceny działki Typowa powierzchnia
Działki budowlane i zurbanizowane 25 138 zł/m² 200 000 zł 1 092 m²
Grunty rolne 29 96 zł/m² 112 000 zł 1 224 m²
Wszystkie działki 56 100 zł/m² 132 500 zł 1 204 m²

Na mieszkanie trzeba przygotować raczej 343 000 zł (5 257 zł/m²). Na rynku mieszkań dominują lokale trzyizbowe (50% sprzedaży). Dane pochodzą z Rejestru Cen i Wartości Nieruchomości (RCiWN) prowadzonego przez starostwa powiatowe: rzeczywiste sprzedaże wolnorynkowe zarejestrowane na podstawie aktów notarialnych od 2010 roku, z pominięciem sprzedaży udziałów, przetargów i transakcji poniżej 1 000 zł.

Źródło: RCiWN — Rejestr Cen i Wartości Nieruchomości (starostwa powiatowe / GUGiK) — Rejestr cen nieruchomości — transakcje z aktów notarialnych (akty notarialne przekazywane do rejestru cen). Okres 2010–2026, dane do 17.08.2026. Dane publiczne PZGiK (art. 40a ustawy – Prawo geodezyjne i kartograficzne).

Jaki budżet trzeba mieć, aby kupić nieruchomość na osiedlu Teofilów Przemysłowy?

Nieruchomości na osiedlu Teofilów Przemysłowy kosztują średnio około 364 200 zł, czyli około 9 105 zł/m².

Jak duża jest oferta na osiedlu Teofilów Przemysłowy?

Obecnie dostępnych ofert: 1 364.

W jakim przedziale cen porusza się sprzedaż?

Znajdziesz tu oferty od 189 000 zł do 599 000 zł, w zależności od okolicy i typu nieruchomości.

Jak duże są zazwyczaj nieruchomości?

Zazwyczaj oferują około 40 m². Chcesz wiedzieć, ile zapłacisz w zależności od liczby pokoi? Oto aktualny obraz rynku osiedla Teofilów Przemysłowy:

PokojeŚrednia powierzchniaŚrednia cena
1 pokój26 m²203 800 zł
2 pokoje42 m²383 545 zł
3 pokoje52 m²511 500 zł

Ile kosztuje metr kwadratowy?

Wynosi ona około 9 105 zł/m².

Jaki jest najpopularniejszy typ nieruchomości na osiedlu Teofilów Przemysłowy?

Największym zainteresowaniem cieszy się 2-pokojowe mieszkanie. Tuż za nim plasują się 1-pokojowe mieszkanie i 3-pokojowe mieszkanie.