Kup nieruchomość na osiedlu Dolinki: 28 nieruchomości w cenach od 185 000 zł do 532 000 zł, przy średniej cenie 314 464 zł.
Ceny nieruchomości osiedla Dolinki według rzeczywistych cen transakcyjnych
Według Rejestru Cen i Wartości Nieruchomości (dane z aktów notarialnych) mediana ceny sprzedaży mieszkania na osiedlu Dolinki wyniosła 306 000 zł w 2025 roku, na podstawie 65 transakcji zarejestrowanych przez starostwo. W ciągu roku ceny wzrosły o 23,4%. Mediana ceny metra kwadratowego to około 6 315 zł.
Mediana ceny sprzedaży
306 000 zł
2025
Mediana ceny za m²
6 315 zł/m²
2025
Zarejestrowane sprzedaże
65
2025
Ceny w ciągu roku
+23,4%
mediana
Od 2021 roku
+22,4%
mediana
Wobec mediany gminy
-7,3%
Gorzów Wielkopolski: 330 000 zł
Wobec mediany krajowej
-32%
Polska: 450 010 zł
Statystyki dla osiedla Dolinki obejmują lokale mieszkalne: dla wszystkich transakcji w tym obszarze rejestr cen nie zawiera jeszcze danych o budynkach, więc sprzedaże domów nie są wyodrębnione. Mediana ceny mieszkania to 306 000 zł, czyli 6 315 zł/m², w obserwowanym przedziale od 191 400 zł do 413 800 zł.
Większość sprzedanych nieruchomości kosztowała od 180 000 zł do 350 000 zł (około 83% rynku). W szczegółach: 42,3% transakcji zawarto między 220 000 zł a 310 000 zł, a 11% przekroczyło 350 000 zł.
Wśród mieszkań najczęściej sprzedawano lokale trzyizbowe, przed lokalami czteroizbowymi i lokalami dwuizbowymi. Pod względem powierzchni 44,8% sprzedanych lokali ma od 45 do 48 m², a 17,2% przekracza 52 m².
Dla porównania z typowymi punktami odniesienia: lokalna mediana jest o 7,3% niższa od mediany gminy (Gorzów Wielkopolski: 330 000 zł), a od mediany krajowej (450 010 zł) jest o 32% niższa.
W bieżącym 2026 roku (dane do 17.08.2026) zarejestrowano już 11 sprzedaży mieszkań, z medianą 282 000 zł i 6 427 zł/m². W ostatnich 12 miesiącach mediana ceny wyniosła 310 050 zł (6 499 zł/m²) przy 55 transakcjach.
Jak zmieniały się ceny nieruchomości osiedla Dolinki rok po roku
| Rok |
Sprzedaże |
Mediana ceny |
Zmiana r/r |
Mediana za m² |
| 2026* |
11 |
282 000 zł |
-7,8% |
6 427 zł/m² |
| 2025 |
65 |
306 000 zł |
+23,4% |
6 315 zł/m² |
| 2024 |
30 |
248 000 zł |
+0% |
5 745 zł/m² |
| 2023 |
28 |
248 000 zł |
+24% |
5 498 zł/m² |
| 2022 |
19 |
200 000 zł |
-20% |
5 331 zł/m² |
| 2021 |
10 |
250 000 zł |
— |
4 893 zł/m² |
* 2026: rok bieżący, dane do 17.08.2026.
Os. Dolinki: ile trzeba przygotować na mieszkanie
| Rodzaj nieruchomości |
Mieszkania (2025) |
| Sprzedaże |
65 |
| Mediana ceny |
306 000 zł |
| Cena za m² |
6 315 zł/m² |
| Mediana powierzchni |
47,7 m² |
| Typowy przedział |
191 400 – 413 800 zł |
Przedziały cen sprzedanych nieruchomości na osiedlu Dolinki
Rozkład obliczony na podstawie 163 transakcji (2010–2025)
| Przedział ceny | Udział sprzedaży |
| Poniżej 180 000 zł |
6,1% |
| 180 000 – 220 000 zł |
22,1% |
| 220 000 – 310 000 zł |
42,3% |
| 310 000 – 350 000 zł |
18,4% |
| Powyżej 350 000 zł |
11% |
Ceny za metr kwadratowy mieszkań na osiedlu Dolinki
Rozkład ceny za m² na podstawie 163 sprzedaży mieszkań (2010–2025)
| Cena za m² | Udział sprzedaży |
| Poniżej 4 400 zł/m² |
11,7% |
| 4 400 – 5 400 zł/m² |
16,6% |
| 5 400 – 6 700 zł/m² |
44,8% |
| 6 700 – 7 400 zł/m² |
14,7% |
| Powyżej 7 400 zł/m² |
12,3% |
Powierzchnie sprzedanych nieruchomości na osiedlu Dolinki
Powierzchnia użytkowa sprzedanych lokali (2010–2025)
| Powierzchnia użytkowa | Udział sprzedaży |
| Poniżej 32 m² |
6,7% |
| 32 – 45 m² |
20,9% |
| 45 – 48 m² |
44,8% |
| 48 – 52 m² |
10,4% |
| Powyżej 52 m² |
17,2% |
Od kawalerki po duże mieszkanie: cena według liczby izb
Os. Dolinki: mieszkania sprzedane w latach 2010–2025; izby liczone według ewidencji (pokoje z kuchnią)
| Liczba izb |
Udział sprzedaży |
Mediana ceny |
Średnia za m² |
| 1 izba |
0,8% |
170 000 zł |
4 785 zł/m² |
| 2 izby |
12,9% |
186 250 zł |
5 932 zł/m² |
| 3 izby |
50,8% |
250 000 zł |
5 781 zł/m² |
| 4 izby |
34,7% |
285 000 zł |
5 804 zł/m² |
| 5 izb |
0,8% |
573 000 zł |
6 862 zł/m² |
Obręby ewidencyjne z największą liczbą transakcji na osiedlu Dolinki
Obręby z co najmniej 3 transakcjami w latach 2010–2025
| Obręb |
Transakcje |
Mediana (mieszkania) |
Działki zł/m² |
| Górczyn |
156 |
255 000 zł |
684 zł/m² |
| Wawrów |
47 |
310 050 zł |
— |
Aktywność rynku nieruchomości na osiedlu Dolinki
Wszystkie transakcje zarejestrowane w rejestrze cen, łącznie z gruntami i innymi nieruchomościami
| Okres |
Transakcje |
Mieszkania |
Domy |
Działki |
Inne |
| 2025 |
103 |
77 |
0 |
2 |
24 |
| 2026 (do 17.08) |
18 |
13 |
0 |
0 |
5 |
| Razem 2010–2026 |
238 |
179 |
0 |
4 |
55 |
Między obrębami ewidencyjnymi na osiedlu Dolinki różnice są wyraźne: najdroższy obręb to Wawrów, z medianą 310 050 zł przy 40 sprzedażach mieszkań. Najwięcej transakcji przypada na obręb Górczyn (156). Rynek pierwotny odpowiada za 22,7% sprzedaży, dla których znany jest rodzaj rynku. Dane pochodzą z Rejestru Cen i Wartości Nieruchomości (RCiWN) prowadzonego przez starostwa powiatowe: rzeczywiste sprzedaże wolnorynkowe zarejestrowane na podstawie aktów notarialnych od 2010 roku, z pominięciem sprzedaży udziałów, przetargów i transakcji poniżej 1 000 zł.
Zakup nieruchomości na osiedlu Dolinki: ceny, metraże i co warto wiedzieć
Jaka jest średnia cena, aby kupić nieruchomość na osiedlu Dolinki?
Nieruchomości na osiedlu Dolinki kosztują średnio około 314 464 zł, czyli około 6 879 zł/m².
Ile nieruchomości jest teraz dostępnych do kupienia?
Aktualna oferta to około 28 nieruchomości.
Jaki jest przedział cen na osiedlu Dolinki?
Oferty zaczynają się od 185 000 zł i sięgają 532 000 zł, więc coś dla siebie znajdą zarówno osoby z ograniczonym budżetem, jak i szukające ofert z wyższej półki.
Jaką powierzchnię mają zwykle nieruchomości na osiedlu Dolinki?
Średnio mają około 46 m². Chcesz wiedzieć, ile zapłacisz w zależności od liczby pokoi? Oto aktualny obraz rynku osiedla Dolinki:
| Pokoje | Średnia powierzchnia | Średnia cena |
| 1 pokój | 31 m² | 213 000 zł |
| 2 pokoje | 46 m² | 358 000 zł |
| 3 pokoje | 51 m² | 341 200 zł |
Jaka jest średnia cena metra kwadratowego na osiedlu Dolinki?
Średnia cena to 6 879 zł/m².
Jaki typ nieruchomości najczęściej trafia na rynek sprzedaży osiedla Dolinki?
Bezkonkurencyjnie najpopularniejszy jest 3-pokojowe mieszkanie. Tuż za nim plasują się 1-pokojowe mieszkanie i 2-pokojowe mieszkanie.