Domy i mieszkania na sprzedaż Fort Radiowo

Porównaj 2 139 nieruchomości na sprzedaż na osiedlu Fort Radiowo — średnia cena to 1 569 000 zł, a ceny sięgają od 749 000 zł do 2 350 000 zł.

2128 nieruchomości na sprzedaż w okolicach osiedla Fort Radiowo

Średnia cena 1 569 000 zł cena sprzedaży
Przedział cen 749 000–2 350 000 zł od najniższej do najwyższej
Średnia powierzchnia 123 m² na nieruchomość
Cena za m² 12 709 zł/m² średnio

Co jest na sprzedaż

11 łącznie
82% mieszkania
  • Mieszkania 81,8%
    9 nieruchomości
  • Domy 18,2%
    2 nieruchomości

Ile pokoi

11 łącznie
55% 5+ pokoi
  • 2 pokoje 27,3%
    3 nieruchomości
  • 3 pokoje 18,2%
    2 nieruchomości
  • 5+ pokoi 54,5%
    6 nieruchomości

Przedziały cenowe

11 łącznie
  • 745 000–765 000 zł 36,4%
    4 nieruchomości
  • 1 980 000–1 985 000 zł 54,5%
    6 nieruchomości
  • 2 350 000–2 355 000 zł 9,1%
    1 nieruchomość

Przedziały powierzchni

11 łącznie
  • 50–60 m² 36,4%
    4 nieruchomości
  • 80–90 m² 9,1%
    1 nieruchomość
  • 170–180 m² 54,5%
    6 nieruchomości

Mieszkania i domy w porównaniu

Mieszkania Domy
Średnia powierzchnia 112 m² 174 m²
Cena za metr kwadratowy 13 167 zł/m² 11 379 zł/m²
Obliczenia na podstawie nieruchomości aktualnie dostępnych na rynku. Zaktualizowano w październiku 2026

Oferta na sprzedaż na osiedlu Fort Radiowo liczy 2 139 nieruchomości. Mieszkania mają około 112 m² przy średniej cenie 13 167 zł/m², podczas gdy domy oferują więcej przestrzeni (około 174 m²) przy cenie za metr kwadratowy niższej — około 11 379 zł/m².

Pod względem typu największą część oferty stanowią mieszkania 6-pokojowe, a dalej opcje 2- i 3-pokojowe.

Na podstawie RCiWN (rejestr cen transakcyjnych z aktów notarialnych) mieszkanie na osiedlu Fort Radiowo sprzedawano w 2025 roku za medianę 660 000 zł. Typowa nieruchomość: 55,7 m², 3 izby. Ceny straciły 13,2% w ciągu roku.

Mediana ceny sprzedaży 660 000 zł 2025
Mediana ceny za m² 13 462 zł/m² 2025
Zarejestrowane sprzedaże 11 2025
Ceny w ciągu roku -13,2% mediana
Od 2010 roku -10,3% mediana
Wobec mediany dzielnicy -8,9% Bemowo: 724 496 zł
Wobec mediany krajowej +46,7% Polska: 450 010 zł

Statystyki dla osiedla Fort Radiowo obejmują lokale mieszkalne: dla wszystkich transakcji w tym obszarze rejestr cen nie zawiera jeszcze danych o budynkach, więc sprzedaże domów nie są wyodrębnione. Mediana ceny mieszkania to 660 000 zł, czyli 13 462 zł/m², w obserwowanym przedziale od 394 250 zł do 1 017 500 zł.

Większość sprzedanych nieruchomości kosztowała od 290 000 zł do 890 000 zł (około 80% rynku). W szczegółach: 43,5% transakcji zawarto między 370 000 zł a 710 000 zł, a 10,3% przekroczyło 890 000 zł.

Wśród mieszkań najczęściej sprzedawano lokale trzyizbowe, przed lokalami czteroizbowymi i lokalami dwuizbowymi. Pod względem powierzchni 43% sprzedanych lokali ma od 53 do 73 m², a 10,3% przekracza 90 m².

Dla porównania z typowymi punktami odniesienia: lokalna mediana jest o 8,9% niższa od mediany dzielnicy (Bemowo: 724 496 zł), a medianę krajową (450 010 zł) przewyższa o 46,7%.

W ostatnich 12 miesiącach mediana ceny wyniosła 730 000 zł (12 573 zł/m²) przy 7 transakcjach.

Jak zmieniały się ceny nieruchomości osiedla Fort Radiowo rok po roku

Rok Sprzedaże Mediana ceny Zmiana r/r Mediana za m²
2026* 3 840 000 zł +27,3% 12 495 zł/m²
2025 11 660 000 zł -13,2% 13 462 zł/m²
2024 11 760 000 zł +38,2% 14 159 zł/m²
2023 6 550 000 zł -23,6% 12 511 zł/m²
2022 7 720 000 zł +24,7% 9 913 zł/m²
2021 14 577 500 zł +18,1% 9 082 zł/m²
2020 13 489 000 zł +17,1% 7 842 zł/m²
2019 10 417 500 zł -30,1% 9 353 zł/m²
2018 74 597 522 zł +73,2% 8 828 zł/m²
2017 12 345 000 zł -14,8% 5 812 zł/m²
2016 8 405 000 zł +44,6% 7 443 zł/m²
2015 11 280 000 zł -33,2% 5 346 zł/m²
2014 5 419 040 zł +39,7% 6 964 zł/m²
2013 7 300 000 zł +0% 5 811 zł/m²
2012 7 300 000 zł -49,3% 6 508 zł/m²
2011 6 591 750 zł -19,5% 8 057 zł/m²
2010 18 735 443 zł — 9 165 zł/m²

* 2026: rok bieżący, dane do 17.08.2026.

Fort Radiowo: ile trzeba przygotować na mieszkanie

Rodzaj nieruchomości Mieszkania (2025)
Sprzedaże 11
Mediana ceny 660 000 zł
Cena za m² 13 462 zł/m²
Mediana powierzchni 55,7 m²
Typowy przedział 394 250 –
1 017 500 zł

Przedziały cen sprzedanych nieruchomości na osiedlu Fort Radiowo

Rozkład obliczony na podstawie 223 transakcji (2010–2025)
Przedział cenyUdział sprzedaży
Poniżej 290 000 zł 9,4%
290 000 – 370 000 zł 19,3%
370 000 – 710 000 zł 43,5%
710 000 – 890 000 zł 17,5%
Powyżej 890 000 zł 10,3%

Ceny za metr kwadratowy mieszkań na osiedlu Fort Radiowo

Rozkład ceny za m² na podstawie 223 sprzedaży mieszkań (2010–2025)
Cena za m²Udział sprzedaży
Poniżej 5 300 zł/m² 9,9%
5 300 – 7 500 zł/m² 17,9%
7 500 – 9 900 zł/m² 43,5%
9 900 – 13 000 zł/m² 19,3%
Powyżej 13 000 zł/m² 9,4%

Powierzchnie sprzedanych nieruchomości na osiedlu Fort Radiowo

Powierzchnia użytkowa sprzedanych lokali (2010–2025)
Powierzchnia użytkowaUdział sprzedaży
Poniżej 39 m² 7,6%
39 – 53 m² 21,1%
53 – 73 m² 43%
73 – 90 m² 17,9%
Powyżej 90 m² 10,3%

Od kawalerki po duże mieszkanie: cena według liczby izb

Fort Radiowo: mieszkania sprzedane w latach 2010–2025; izby liczone według ewidencji (pokoje z kuchnią)
Liczba izb Udział sprzedaży Mediana ceny Średnia za m²
1 izba 0,5% 483 000 zł 8 614 zł/m²
2 izby 12,2% 347 902 zł 10 181 zł/m²
3 izby 42,3% 463 514 zł 8 874 zł/m²
4 izby 34,2% 644 500 zł 8 761 zł/m²
5 izb 8,6% 785 000 zł 7 632 zł/m²
6 izb i więcej 2,3% 750 000 zł 6 725 zł/m²

Obręby ewidencyjne z największą liczbą transakcji na osiedlu Fort Radiowo

Obręby z co najmniej 3 transakcjami w latach 2010–2025
Obręb Transakcje Mediana (mieszkania) Działki zł/m²
6-10-02 187 632 526 zł —
6-10-04 54 477 500 zł —
6-10-03 31 — —
6-08-11 9 400 000 zł —

Aktywność rynku nieruchomości na osiedlu Fort Radiowo

Wszystkie transakcje zarejestrowane w rejestrze cen, łącznie z gruntami i innymi nieruchomościami
Okres Transakcje Mieszkania Domy Działki Inne
2025 21 12 0 0 9
2026 (do 17.08) 5 3 0 0 2
Razem 2010–2026 390 233 0 2 155

Najczęściej sprzedawany format mieszkania na osiedlu Fort Radiowo to lokal trzyizbowy, z medianą ceny 463 514 zł. W ciągu roku mediana straciła 13,2%. Dane pochodzą z Rejestru Cen i Wartości Nieruchomości (RCiWN) prowadzonego przez starostwa powiatowe: rzeczywiste sprzedaże wolnorynkowe zarejestrowane na podstawie aktów notarialnych od 2010 roku, z pominięciem sprzedaży udziałów, przetargów i transakcji poniżej 1 000 zł.

Źródło: RCiWN — Rejestr Cen i Wartości Nieruchomości (starostwa powiatowe / GUGiK) — Rejestr cen nieruchomości — transakcje z aktów notarialnych (akty notarialne przekazywane do rejestru cen). Okres 2010–2026, dane do 17.08.2026. Dane publiczne PZGiK (art. 40a ustawy – Prawo geodezyjne i kartograficzne).

Jaki budżet trzeba mieć, aby kupić nieruchomość na osiedlu Fort Radiowo?

Na zakup nieruchomości na osiedlu Fort Radiowo trzeba przeznaczyć średnio 1 569 000 zł, czyli około 12 709 zł/m².

Ile nieruchomości obejmuje oferta na osiedlu Fort Radiowo?

Aktualna oferta to około 2 139 nieruchomości: 9 mieszkań i 2 domy oraz 2 128 innych nieruchomości.

W jakim przedziale cen porusza się sprzedaż?

Znajdziesz tu oferty od 749 000 zł do 2 350 000 zł, w zależności od okolicy i typu nieruchomości.

Jak duże są zazwyczaj nieruchomości?

Zazwyczaj oferują około 123 m². Domy oferują więcej przestrzeni — około 174 m² — podczas gdy mieszkania mają zwykle około 112 m².

Jaka jest średnia cena metra kwadratowego na osiedlu Fort Radiowo?

Wynosi ona około 12 709 zł/m². Dla mieszkań rośnie do 13 167 zł/m², a dla domów spada do 11 379 zł/m².

Jaki typ nieruchomości najczęściej trafia na rynek sprzedaży osiedla Fort Radiowo?

Zdecydowanym faworytem jest 6-pokojowe mieszkanie. Tuż za nim plasują się 2-pokojowe mieszkanie i 3-pokojowe mieszkanie.