Domy i mieszkania na sprzedaż Hallerowo

Kup nieruchomość na osiedlu Hallerowo: 72 nieruchomości w cenach od 500 075 zł do 2 240 000 zł, przy średniej cenie 856 672 zł.

Średnia cena 856 672 zł cena sprzedaży
Przedział cen 500 075–2 240 000 zł od najniższej do najwyższej
Średnia powierzchnia 43 m² na nieruchomość
Cena za m² 20 046 zł/m² średnio

Co jest na sprzedaż

72 łącznie
99% mieszkania
  • Mieszkania 98,6%
    71 nieruchomości
  • Domy 1,4%
    1 nieruchomość

Ile pokoi

72 łącznie
53% 1 pokój
  • 1 pokój 52,8%
    38 nieruchomości
  • 2 pokoje 38,9%
    28 nieruchomości
  • 3 pokoje 6,9%
    5 nieruchomości
  • 5+ pokoi 1,4%
    1 nieruchomość

Przedziały cenowe

72 łącznie
  • 500 000–665 000 zł 20,8%
    15 nieruchomości
  • 665 000–760 000 zł 22,2%
    16 nieruchomości
  • 760 000–845 000 zł 20,8%
    15 nieruchomości
  • 845 000–1 005 000 zł 16,7%
    12 nieruchomości
  • 1 005 000–2 245 000 zł 19,4%
    14 nieruchomości

Przedziały powierzchni

72 łącznie
  • 20–40 m² 56,9%
    41 nieruchomości
  • 40–50 m² 30,6%
    22 nieruchomości
  • 50–260 m² 12,5%
    9 nieruchomości

Mieszkania i domy w porównaniu

Mieszkania Domy
Średnia powierzchnia 40 m² 254 m²
Cena za metr kwadratowy 21 144 zł/m² 7 835 zł/m²
Obliczenia na podstawie nieruchomości aktualnie dostępnych na rynku. Zaktualizowano w październiku 2026

Oferta na sprzedaż na osiedlu Hallerowo liczy 72 nieruchomości, w tym 71 mieszkań i 1 dom: 99% oferty stanowią mieszkania. Mieszkania mają około 40 m² przy średniej cenie 21 144 zł/m², podczas gdy domy oferują więcej przestrzeni (około 254 m²) przy cenie za metr kwadratowy niższej — około 7 835 zł/m².

Najczęściej spotykany typ to mieszkania 1-pokojowe, a zaraz po nich opcje 2- i 3-pokojowe.

Na podstawie RCiWN (rejestr cen transakcyjnych z aktów notarialnych) mieszkanie na osiedlu Hallerowo sprzedawano w 2025 roku za medianę 800 000 zł. Typowa nieruchomość: 34,4 m², 1 izba. Ceny zyskały 0% w ciągu roku.

Mediana ceny sprzedaży 800 000 zł 2025
Mediana ceny za m² 20 038 zł/m² 2025
Zarejestrowane sprzedaże 7 2025
Ceny w ciągu roku bez zmian mediana
Od 2013 roku +54,9% mediana
Wobec mediany miejscowości +112,6% Władysławowo: 376 240 zł
Wobec mediany krajowej +77,8% Polska: 450 010 zł

Statystyki dla osiedla Hallerowo obejmują lokale mieszkalne: dla wszystkich transakcji w tym obszarze rejestr cen nie zawiera jeszcze danych o budynkach, więc sprzedaże domów nie są wyodrębnione. Mediana ceny mieszkania to 800 000 zł, czyli 20 038 zł/m², w obserwowanym przedziale od 580 400 zł do 1 063 465 zł.

Większość sprzedanych nieruchomości kosztowała od 270 000 zł do 1 000 000 zł (około 79% rynku). W szczegółach: 43,4% transakcji zawarto między 370 000 zł a 660 000 zł, a 11% przekroczyło 1 000 000 zł.

Wśród mieszkań najczęściej sprzedawano lokale jednoizbowe, przed lokalami dwuizbowymi i lokalami trzyizbowymi. Pod względem powierzchni 42,8% sprzedanych lokali ma od 32 do 48 m², a 10,4% przekracza 59 m².

Te poziomy cen plasują lokalny rynek wyraźnie powyżej typowych punktów odniesienia: lokalna mediana przewyższa medianę miejscowości (Władysławowo: 376 240 zł) o 112,6%, a medianę krajową (450 010 zł) przewyższa o 77,8%.

W ostatnich 12 miesiącach mediana ceny wyniosła 978 217 zł (19 075 zł/m²) przy 5 transakcjach.

Jak zmieniały się ceny nieruchomości osiedla Hallerowo rok po roku

Rok Sprzedaże Mediana ceny Zmiana r/r Mediana za m²
2026* 2 1 320 000 zł +65% 23 906 zł/m²
2025 7 800 000 zł +0% 20 038 zł/m²
2024 7 800 000 zł -11,1% 18 800 zł/m²
2023 2 899 500 zł +59,5% 22 459 zł/m²
2022 14 564 000 zł -40,6% 18 500 zł/m²
2021 11 950 000 zł +140,5% 20 310 zł/m²
2020 9 395 000 zł +17,6% 12 576 zł/m²
2019 9 336 000 zł +5% 10 502 zł/m²
2018 6 320 000 zł +6,7% 10 751 zł/m²
2017 7 300 000 zł -21,1% 10 136 zł/m²
2016 21 380 000 zł -43% 11 577 zł/m²
2015 27 666 180 zł +30,2% 14 775 zł/m²
2014 5 511 765 zł -0,9% 12 426 zł/m²
2013 39 516 360 zł +0,8% 12 271 zł/m²
2012 1 512 415 zł +5,5% 15 402 zł/m²
2011 3 485 800 zł +61,9% 14 637 zł/m²
2010 3 300 000 zł — 4 062 zł/m²

* 2026: rok bieżący, dane do 17.08.2026.

Hallerowo: ile trzeba przygotować na mieszkanie

Rodzaj nieruchomości Mieszkania (2025)
Sprzedaże 7
Mediana ceny 800 000 zł
Cena za m² 20 038 zł/m²
Mediana powierzchni 34,4 m²
Typowy przedział 580 400 –
1 063 465 zł

Przedziały cen sprzedanych nieruchomości na osiedlu Hallerowo

Rozkład obliczony na podstawie 173 transakcji (2010–2025)
Przedział cenyUdział sprzedaży
Poniżej 270 000 zł 10,4%
270 000 – 370 000 zł 17,9%
370 000 – 660 000 zł 43,4%
660 000 – 1 000 000 zł 17,3%
Powyżej 1 000 000 zł 11%

Ceny za metr kwadratowy mieszkań na osiedlu Hallerowo

Rozkład ceny za m² na podstawie 173 sprzedaży mieszkań (2010–2025)
Cena za m²Udział sprzedaży
Poniżej 8 400 zł/m² 9,8%
8 400 – 11 000 zł/m² 19,7%
11 000 – 16 000 zł/m² 41,6%
16 000 – 21 000 zł/m² 19,7%
Powyżej 21 000 zł/m² 9,2%

Powierzchnie sprzedanych nieruchomości na osiedlu Hallerowo

Powierzchnia użytkowa sprzedanych lokali (2010–2025)
Powierzchnia użytkowaUdział sprzedaży
Poniżej 29 m² 8,7%
29 – 32 m² 19,1%
32 – 48 m² 42,8%
48 – 59 m² 19,1%
Powyżej 59 m² 10,4%

Od kawalerki po duże mieszkanie: cena według liczby izb

Hallerowo: mieszkania sprzedane w latach 2010–2025; izby liczone według ewidencji (pokoje z kuchnią)
Liczba izb Udział sprzedaży Mediana ceny Średnia za m²
1 izba 51,5% 397 500 zł 13 645 zł/m²
2 izby 22,8% 599 460 zł 14 480 zł/m²
3 izby 21,6% 725 000 zł 14 756 zł/m²
4 izby 2,9% 1 630 000 zł 20 776 zł/m²
5 izb 1,2% 500 000 zł 5 213 zł/m²

Obręby ewidencyjne z największą liczbą transakcji na osiedlu Hallerowo

Obręby z co najmniej 3 transakcjami w latach 2010–2025
Obręb Transakcje Mediana (mieszkania) Działki zł/m²
Władysławowo 03 94 335 500 zł 2 324 zł/m²
Władysławowo 04 59 770 000 zł —
Władysławowo 02 6 — —

Ceny działek na osiedlu Hallerowo: grunty budowlane, rolne i leśne

Działki niezabudowane sprzedane w latach 2010–2025 (sprzedaż wolnorynkowa, pełna własność)
Rodzaj gruntu Sprzedaże Mediana zł/m² Mediana ceny działki Typowa powierzchnia
Wszystkie działki 16 1 373 zł/m² 1 927 450 zł 1 246 m²

Aktywność rynku nieruchomości na osiedlu Hallerowo

Wszystkie transakcje zarejestrowane w rejestrze cen, łącznie z gruntami i innymi nieruchomościami
Okres Transakcje Mieszkania Domy Działki Inne
2025 25 7 0 0 18
2026 (do 17.08) 7 2 0 0 5
Razem 2010–2026 448 177 0 16 255

Między obrębami ewidencyjnymi na osiedlu Hallerowo różnice są wyraźne: najdroższy obręb to Władysławowo 04, z medianą 770 000 zł przy 3 sprzedażach mieszkań. Najwięcej transakcji przypada na obręb Władysławowo 03 (94). Rynek pierwotny odpowiada za 15,6% sprzedaży, dla których znany jest rodzaj rynku. Dane pochodzą z Rejestru Cen i Wartości Nieruchomości (RCiWN) prowadzonego przez starostwa powiatowe: rzeczywiste sprzedaże wolnorynkowe zarejestrowane na podstawie aktów notarialnych od 2010 roku, z pominięciem sprzedaży udziałów, przetargów i transakcji poniżej 1 000 zł.

Źródło: RCiWN — Rejestr Cen i Wartości Nieruchomości (starostwa powiatowe / GUGiK) — Rejestr cen nieruchomości — transakcje z aktów notarialnych (akty notarialne przekazywane do rejestru cen). Okres 2010–2026, dane do 17.08.2026. Dane publiczne PZGiK (art. 40a ustawy – Prawo geodezyjne i kartograficzne).

Jaka jest średnia cena, aby kupić nieruchomość na osiedlu Hallerowo?

Na zakup nieruchomości na osiedlu Hallerowo trzeba przeznaczyć średnio 856 672 zł, czyli około 20 046 zł/m².

Ile nieruchomości obejmuje oferta na osiedlu Hallerowo?

W tej chwili do wyboru są 72 nieruchomości: 71 mieszkań i 1 dom.

Jaki jest przedział cen na osiedlu Hallerowo?

Ceny wahają się od około 500 075 zł do 2 240 000 zł, z opcjami niemal na każdą kieszeń.

Jaki metraż mają zwykle nieruchomości na osiedlu Hallerowo?

Średnia powierzchnia to około 43 m². Domy oferują więcej przestrzeni — około 254 m² — podczas gdy mieszkania mają zwykle około 40 m². Chcesz wiedzieć, ile zapłacisz w zależności od liczby pokoi? Oto aktualny obraz rynku osiedla Hallerowo:

PokojeŚrednia powierzchniaŚrednia cena
1 pokój32 m²716 679 zł
2 pokoje41 m²890 902 zł
3 pokoje73 m²1 197 600 zł

Ile kosztuje metr kwadratowy?

Wynosi ona około 20 046 zł/m². Dla mieszkań rośnie do 21 144 zł/m², a dla domów spada do 7 835 zł/m².

Jaki jest najpopularniejszy typ nieruchomości na osiedlu Hallerowo?

Największym zainteresowaniem cieszy się 1-pokojowe mieszkanie. Tuż za nim plasują się 2-pokojowe mieszkanie i 3-pokojowe mieszkanie.