Domy i mieszkania na sprzedaż Wola Cicha

Kup nieruchomość na terenie Woli Cichej: 196 nieruchomości w cenach od 469 000 zł do 799 000 zł, przy średniej cenie 593 778 zł.

187 nieruchomości na sprzedaż w okolicach Woli Cichej

Średnia cena 593 778 zł cena sprzedaży
Przedział cen 469 000–799 000 zł od najniższej do najwyższej
Średnia powierzchnia 261 m² na nieruchomość
Cena za m² 2 277 zł/m² średnio

Co jest na sprzedaż

9 łącznie
67% mieszkania
  • Mieszkania 66,7%
    6 nieruchomości
  • Domy 33,3%
    3 nieruchomości

Ile pokoi

9 łącznie
67% 3 pokoje
  • 3 pokoje 66,7%
    6 nieruchomości
  • 4 pokoje 22,2%
    2 nieruchomości
  • 5+ pokoi 11,1%
    1 nieruchomość

Przedziały cenowe

9 łącznie
  • 465 000–470 000 zł 22,2%
    2 nieruchomości
  • 495 000–500 000 zł 33,3%
    3 nieruchomości
  • 660 000–665 000 zł 22,2%
    2 nieruchomości
  • 790 000–795 000 zł 11,1%
    1 nieruchomość
  • 795 000–800 000 zł 11,1%
    1 nieruchomość

Przedziały powierzchni

9 łącznie
  • 60–70 m² 22,2%
    2 nieruchomości
  • 70–80 m² 33,3%
    3 nieruchomości
  • 100–110 m² 22,2%
    2 nieruchomości
  • 120–130 m² 11,1%
    1 nieruchomość
  • 1 650–1 660 m² 11,1%
    1 nieruchomość

Mieszkania i domy w porównaniu

Mieszkania Domy
Średnia powierzchnia 81 m² 621 m²
Cena za metr kwadratowy 6 696 zł/m² 1 132 zł/m²
Obliczenia na podstawie nieruchomości aktualnie dostępnych na rynku. Zaktualizowano w październiku 2026

Dostępne oferty na sprzedaż na terenie Woli Cichej to 196 nieruchomości. Pod względem powierzchni mieszkania mają średnio 81 m² (6 696 zł/m²), a domy około 621 m² (1 132 zł/m²).

Mieszkania 3-pokojowe dominują.

Na podstawie transakcji faktycznie zawartych u notariuszy ceny Woli Cichej oscylowały w latach 2010–2025 wokół 439 100 zł (mediana). To około 6 013 zł za metr kwadratowy. Rynek pierwotny (deweloperski) odpowiada za 95,8% sprzedaży od 2010 roku.

Mediana ceny sprzedaży 439 100 zł 2010–2025
Mediana ceny za m² 6 013 zł/m² 2010–2025
Zarejestrowane sprzedaże 25 2010–2025

Statystyki dla Woli Cichej obejmują lokale mieszkalne: dla wszystkich transakcji w tym obszarze rejestr cen nie zawiera jeszcze danych o budynkach, więc sprzedaże domów nie są wyodrębnione. Mediana ceny mieszkania to 439 100 zł, czyli 6 013 zł/m², w obserwowanym przedziale od 429 010 zł do 459 090 zł.

Większość sprzedanych nieruchomości kosztowała od 430 000 zł do 460 000 zł (około 80% rynku).

W bieżącym 2026 roku (dane do 17.08.2026) zarejestrowano już 25 sprzedaży mieszkań, z medianą 439 100 zł i 6 013 zł/m². W ostatnich 12 miesiącach mediana ceny wyniosła 439 100 zł (6 013 zł/m²) przy 25 transakcjach.

Wola Cicha: ile trzeba przygotować na mieszkanie

Rodzaj nieruchomości Mieszkania (2010–2025)
Sprzedaże 25
Mediana ceny 439 100 zł
Cena za m² 6 013 zł/m²
Mediana powierzchni 75 m²
Typowy przedział 429 010 –
459 090 zł

Przedziały cen sprzedanych nieruchomości na terenie Woli Cichej

Rozkład obliczony na podstawie 25 transakcji (2010–2025)
Przedział cenyUdział sprzedaży
Poniżej 430 000 zł 16%
430 000 – 440 000 zł 44%
440 000 – 450 000 zł 0%
450 000 – 460 000 zł 36%
Powyżej 460 000 zł 4%

Ceny za metr kwadratowy mieszkań na terenie Woli Cichej

Rozkład ceny za m² na podstawie 25 sprzedaży mieszkań (2010–2025)
Cena za m²Udział sprzedaży
Poniżej 5 617 zł/m² 12%
5 617 – 5 735 zł/m² 16%
5 735 – 7 259 zł/m² 44%
7 259 – 7 340 zł/m² 16%
Powyżej 7 340 zł/m² 12%

Od kawalerki po duże mieszkanie: cena według liczby izb

Wola Cicha: mieszkania sprzedane w latach 2010–2025; izby liczone według ewidencji (pokoje z kuchnią)
Liczba izb Udział sprzedaży Mediana ceny Średnia za m²
2 izby 52% 439 100 zł 5 873 zł/m²
3 izby 44% 454 100 zł 7 229 zł/m²
4 izby 4% 421 150 zł 5 612 zł/m²

Obręby ewidencyjne z największą liczbą transakcji na terenie Woli Cichej

Obręby z co najmniej 3 transakcjami w latach 2010–2025
Obręb Transakcje Mediana (mieszkania) Działki zł/m²
Wola Cicha 88 439 100 zł 39 zł/m²
Rudna Mała 13 — 69 zł/m²

Ceny działek na terenie Woli Cichej: grunty budowlane, rolne i leśne

Działki niezabudowane sprzedane w latach 2010–2025 (sprzedaż wolnorynkowa, pełna własność)
Rodzaj gruntu Sprzedaże Mediana zł/m² Mediana ceny działki Typowa powierzchnia
Działki budowlane i zurbanizowane 12 77 zł/m² 164 500 zł 1 818 m²
Grunty rolne 51 38 zł/m² 50 000 zł 1 800 m²
Wszystkie działki 63 50 zł/m² 60 000 zł 1 800 m²

Aktywność rynku nieruchomości na terenie Woli Cichej

Wszystkie transakcje zarejestrowane w rejestrze cen, łącznie z gruntami i innymi nieruchomościami
Okres Transakcje Mieszkania Domy Działki Inne
2025 15 0 0 9 6
2026 (do 17.08) 34 25 0 2 7
Razem 2010–2026 124 25 0 76 23

Ceny Woli Cichej to 439 100 zł mediany w latach 2010–2025. Dane pochodzą z Rejestru Cen i Wartości Nieruchomości (RCiWN) prowadzonego przez starostwa powiatowe: rzeczywiste sprzedaże wolnorynkowe zarejestrowane na podstawie aktów notarialnych od 2010 roku, z pominięciem sprzedaży udziałów, przetargów i transakcji poniżej 1 000 zł.

Źródło: RCiWN — Rejestr Cen i Wartości Nieruchomości (starostwa powiatowe / GUGiK) — Rejestr cen nieruchomości — transakcje z aktów notarialnych (akty notarialne przekazywane do rejestru cen). Okres 2010–2026, dane do 17.08.2026. Dane publiczne PZGiK (art. 40a ustawy – Prawo geodezyjne i kartograficzne).

Ile średnio kosztuje zakup nieruchomości na terenie Woli Cichej?

Nieruchomości na terenie Woli Cichej kosztują średnio około 593 778 zł, czyli około 2 277 zł/m².

Ile nieruchomości jest teraz dostępnych do kupienia?

W tej chwili do wyboru są 196 nieruchomości: 6 mieszkań i 3 domy oraz 187 innych nieruchomości.

Od jakiej do jakiej kwoty sięgają ceny na terenie Woli Cichej?

Ceny wahają się od około 469 000 zł do 799 000 zł, z opcjami niemal na każdą kieszeń.

Jaki metraż mają zwykle nieruchomości na terenie Woli Cichej?

Zazwyczaj oferują około 261 m². Domy oferują więcej przestrzeni — około 621 m² — podczas gdy mieszkania mają zwykle około 81 m².

Ile kosztuje metr kwadratowy?

Średnia cena to 2 277 zł/m². Dla mieszkań rośnie do 6 696 zł/m², a dla domów spada do 1 132 zł/m².

Jaki typ nieruchomości najczęściej znajduje nowego właściciela na terenie Woli Cichej?

Zdecydowanym faworytem jest 3-pokojowe mieszkanie. Tuż za nim plasują się 4-pokojowy dom i 5-pokojowy dom.