Domy i mieszkania na sprzedaż Radowo

Odkryj 30 nieruchomości na sprzedaż na terenie Radowa.

29 nieruchomości na sprzedaż w okolicach Radowa

Średnia cena 170 000 zł cena sprzedaży
Przedział cen 170 000–170 000 zł od najniższej do najwyższej
Średnia powierzchnia 40 m² na nieruchomość
Cena za m² 4 250 zł/m² średnio

Co jest na sprzedaż

1 łącznie
100% mieszkania
  • Mieszkania 100,0%
    1 nieruchomość

Ile pokoi

1 łącznie
100% 2 pokoje
  • 2 pokoje 100,0%
    1 nieruchomość
Obliczenia na podstawie nieruchomości aktualnie dostępnych na rynku. Zaktualizowano w październiku 2026

Dostępne oferty na sprzedaż na terenie Radowa to 30 nieruchomości. Pod względem powierzchni mieszkania mają średnio 40 m² (4 250 zł/m²).

Mieszkania 2-pokojowe występują najczęściej.

W latach 2010–2025 10 mieszkań zmieniło właściciela na terenie Radowa, przy medianie ceny 112 914 zł — tak wynika z rejestru cen transakcyjnych RCiWN. Mediana ceny za metr kwadratowy: 1 613 zł.

Mediana ceny sprzedaży 112 914 zł 2010–2025
Mediana ceny za m² 1 613 zł/m² 2010–2025
Zarejestrowane sprzedaże 10 2010–2025

Statystyki dla Radowa obejmują lokale mieszkalne: dla wszystkich transakcji w tym obszarze rejestr cen nie zawiera jeszcze danych o budynkach, więc sprzedaże domów nie są wyodrębnione. Mediana ceny mieszkania to 112 914 zł, czyli 1 613 zł/m², w obserwowanym przedziale od 39 301 zł do 222 000 zł.

Większość sprzedanych nieruchomości kosztowała od 42 000 zł do 200 000 zł (około 70% rynku).

Jak zmieniały się ceny nieruchomości Radowa rok po roku

Rok Sprzedaże Mediana ceny Zmiana r/r Mediana za m²
2025 1 200 000 zł +65% 3 472 zł/m²
2024 1 121 200 zł -49,5% 1 900 zł/m²
2023 1 240 000 zł — 3 324 zł/m²
2021 2 110 000 zł — 1 572 zł/m²
2019 1 42 500 zł — 633 zł/m²
2016 1 153 000 zł +46,2% 2 656 zł/m²
2015 1 104 627 zł +185,2% 1 326 zł/m²
2014 1 36 683 zł — 1 108 zł/m²
2012 1 60 000 zł — 708 zł/m²

* 2026: rok bieżący, dane do 17.08.2026.

Radowo: ile trzeba przygotować na mieszkanie

Rodzaj nieruchomości Mieszkania (2010–2025)
Sprzedaże 10
Mediana ceny 112 914 zł
Cena za m² 1 613 zł/m²
Mediana powierzchni 66,4 m²
Typowy przedział 39 301 –
222 000 zł

Przedziały cen sprzedanych nieruchomości na terenie Radowa

Rozkład obliczony na podstawie 10 transakcji (2010–2025)
Przedział cenyUdział sprzedaży
Poniżej 42 000 zł 10%
42 000 – 70 000 zł 20%
70 000 – 150 000 zł 40%
150 000 – 200 000 zł 10%
Powyżej 200 000 zł 20%

Ceny za metr kwadratowy mieszkań na terenie Radowa

Rozkład ceny za m² na podstawie 10 sprzedaży mieszkań (2010–2025)
Cena za m²Udział sprzedaży
Poniżej 700 zł/m² 10%
700 – 1 100 zł/m² 20%
1 100 – 2 400 zł/m² 40%
2 400 – 3 300 zł/m² 10%
Powyżej 3 300 zł/m² 20%

Powierzchnie sprzedanych nieruchomości na terenie Radowa

Powierzchnia użytkowa sprzedanych lokali (2010–2025)
Powierzchnia użytkowaUdział sprzedaży
Poniżej 55 m² 10%
55 – 61 m² 20%
61 – 75 m² 40%
75 – 79 m² 20%
Powyżej 79 m² 10%

Od kawalerki po duże mieszkanie: cena według liczby izb

Radowo: mieszkania sprzedane w latach 2010–2025; izby liczone według ewidencji (pokoje z kuchnią)
Liczba izb Udział sprzedaży Mediana ceny Średnia za m²
2 izby 20% 91 250 zł 1 382 zł/m²
3 izby 40% 92 314 zł 1 337 zł/m²
4 izby 10% 240 000 zł 3 324 zł/m²
5 izb 30% 153 000 zł 2 279 zł/m²

Ceny działek na terenie Radowa: grunty budowlane, rolne i leśne

Działki niezabudowane sprzedane w latach 2010–2025 (sprzedaż wolnorynkowa, pełna własność)
Rodzaj gruntu Sprzedaże Mediana zł/m² Mediana ceny działki Typowa powierzchnia
Grunty rolne 58 36 zł/m² 53 500 zł 1 218 m²
Wszystkie działki 63 35 zł/m² 52 000 zł 1 279 m²

Liczby dla Radowa opierają się na wszystkich sprzedażach notarialnych z lat 2010–2025. Dane pochodzą z Rejestru Cen i Wartości Nieruchomości (RCiWN) prowadzonego przez starostwa powiatowe: rzeczywiste sprzedaże wolnorynkowe zarejestrowane na podstawie aktów notarialnych od 2010 roku, z pominięciem sprzedaży udziałów, przetargów i transakcji poniżej 1 000 zł.

Źródło: RCiWN — Rejestr Cen i Wartości Nieruchomości (starostwa powiatowe / GUGiK) — Rejestr cen nieruchomości — transakcje z aktów notarialnych (akty notarialne przekazywane do rejestru cen). Okres 2010–2026, dane do 17.08.2026. Dane publiczne PZGiK (art. 40a ustawy – Prawo geodezyjne i kartograficzne).

Jaki budżet trzeba mieć, aby kupić nieruchomość na terenie Radowa?

Licz się ze średnią kwotą 170 000 zł, aby kupić nieruchomość na terenie Radowa, czyli około 4 250 zł/m².

Jak duża jest oferta na terenie Radowa?

Obecnie dostępnych ofert: 30.

Jaki metraż mają zwykle nieruchomości na terenie Radowa?

Średnio mają około 40 m².

Ile kosztuje metr kwadratowy?

Wynosi ona około 4 250 zł/m².

Jaki typ nieruchomości najczęściej znajduje nowego właściciela na terenie Radowa?

Bezkonkurencyjnie najpopularniejszy jest 2-pokojowe mieszkanie.